poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Dream of Lolita Putumayo Cat Window Print Skirt Replica

Zarówno ja jak i mój Luby uwielbiamy koty, dlatego też kiedy tylko nadarzyła się okazja kupienia tej spódniczki bez wahania napisałam do Martina :)


Spódniczka jest repliką (lub jak kto woli - podróbą) Putumayo, którą popełniło DoL (lub jak twierdzi pstrokata metka - Sweet Angel).


Model ten posiada podwyższony stan usztywniany czterema plastikowymi fiszbinami.  


Z przodu (tak, z przodu!) posiada shirring, z tyłu zapinana jest na zamek (który chodzi dość ciężko, trzeba będzie go czymś nasmarować).


U góry spódnica obszyta jest sztuczną koronką z motywem kwiatowym. O dziwo, jest to jedyne miejsce w którym użyto koronki.  Myślę, że DoL mogło sobie ją darować, albo obszyć także dół spódnicy, ale co ja się tam znam :P


Dół spódniczki nie jest obszyty ani koronką, ani falbanką. Spódniczka przez to jest troszkę krótka, ale jako że nie jestem lolitą nie przeszkadza mi to jakoś specjalnie.Print jest bardzo wyraźny.


Sylwetki kotków w strzelistych, gotyckich oknach prezentują się uroczo.


Spódniczka posiada wszytą halkę ze sztywnego tiulu (nie muszę chyba pisać, że nie daje ona żadnego puffu).


Ogólnie jestem zadowolona z zakupu, ale... 


Ale spódniczka jest na mnie troszkę za ciasna w pasie (bądźmy szczerzy - ledwo się w nią wciskam, a shirring wcale tu nie pomaga). Obawiam się, że z tego powodu zbyt długo nie pogości ona w mojej szafie i niedługo będzie szukać nowego właściciela (który nie będzie transformował się w fattychana) :<

1 komentarz: